Bovenwoning (appartement) Saenredamstraat 59 A2 Amsterdam

Saenredamstraat 59 A2, 1072 CD Amsterdam

42 m² Bouwjaar 1879 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Saenredamstraat 59 A2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 42 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
42 m²
Inhoud
133 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Saenredamstraat 59 A2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saenredamstraat 59 A2

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Saenredamstraat 59 A2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Saenredamstraat 59 A2

Wat is de geschatte woningwaarde van Saenredamstraat 59 A2?

De prijsindicatie voor Saenredamstraat 59 A2 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €13.905 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saenredamstraat 59 A2 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Saenredamstraat 59 A2 is een bovenwoning (appartement) van 42 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saenredamstraat 59 A2?

Saenredamstraat 59 A2 is een bovenwoning (appartement) in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Saenredamstraat 59 A2 vergeleken met de buurt?

Saenredamstraat 59 A2 heeft 42 m² woonoppervlakte en 133 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saenredamstraat 59 A2 en wat betekent dat?

Saenredamstraat 59 A2 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Saenredamstraat 59 A2?

Saenredamstraat 59 A2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Saenredamstraat 59 A2 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.