Streetview Saenredamstraat 45 2 Amsterdam

Saenredamstraat 45 2, 1072 CC Amsterdam

46 m² Bouwjaar 1879 Label B

Saenredamstraat 45 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Saenredamstraat 45 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saenredamstraat 45 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
83.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Locatie van Saenredamstraat 45 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Saenredamstraat 45 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Saenredamstraat 45 2?

De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €12.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saenredamstraat 45 2 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Saenredamstraat 45 2 is een appartement van 46 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saenredamstraat 45 2?

Saenredamstraat 45 2 is een appartement in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Saenredamstraat 45 2 vergeleken met de buurt?

Saenredamstraat 45 2 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saenredamstraat 45 2 en wat betekent dat?

Saenredamstraat 45 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-04-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Saenredamstraat 45 2 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?