Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1878
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 100 m²
Frans Halsstraat 82 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 100 m². Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frans Halsstraat 82 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €4.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrans Halsstraat 82 H is een appartement van 140 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².
Frans Halsstraat 82 H is een appartement in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frans Halsstraat 82 H heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 100 m². In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frans Halsstraat 82 H heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Frans Halsstraat 82 H in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frans Halsstraat 82 H: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.