Benedenwoning (appartement) Frans Halsstraat 10 H Amsterdam

Frans Halsstraat 10 H, 1072 BR Amsterdam

70 m² Bouwjaar 2015 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Frans Halsstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Frans Halsstraat 10 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halsstraat 10 H

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
121.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.35 kg/m²

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halsstraat 10 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Frans Halsstraat 10 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halsstraat 10 H?

De prijsindicatie voor Frans Halsstraat 10 H ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €8.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halsstraat 10 H zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Frans Halsstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) van 70 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halsstraat 10 H?

Frans Halsstraat 10 H is een benedenwoning (appartement) in Frans Halsbuurt, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Frans Halsstraat 10 H vergeleken met de buurt?

Frans Halsstraat 10 H heeft 70 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halsstraat 10 H en wat betekent dat?

Frans Halsstraat 10 H heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans Halsstraat 10 H?

Frans Halsstraat 10 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Frans Halsstraat 10 H in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.