Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1878
- Woonoppervlakte
- 38 m²
- Inhoud
- 95 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2014 tot 2018
Frans Halsstraat 69 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1878. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frans Halsstraat 69 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.2 kmFrans Halsstraat 69-2, 1072 BN Amsterdam – Turnkey 2-kamerappartement in de Oude Pijp Wonen in hartje Amsterdam, tussen karakter en comfort In één…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Frans Halsstraat 69 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €15.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrans Halsstraat 69 2 is een bovenwoning (appartement) van 38 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².
Frans Halsstraat 69 2 is een bovenwoning (appartement) in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1878 (148 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Frans Halsstraat 69 2 heeft 38 m² woonoppervlakte en 95 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Frans Halsstraat 69 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-10-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Frans Halsstraat 69 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Frans Halsstraat 69 2 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.