Bovenwoning Ruysdaelkade 77 4 Amsterdam

Ruysdaelkade 77 4, 1072 AL Amsterdam

49 m² Bouwjaar 1906 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Ruysdaelkade 77 4 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 49 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
49 m²
Inhoud
199 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
by_water, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelkade 77 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelkade 77 4

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruysdaelkade 77 4

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruysdaelkade 77 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelkade 77 4?

De prijsindicatie voor Ruysdaelkade 77 4 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €11.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelkade 77 4 zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Ruysdaelkade 77 4 is een bovenwoning van 49 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelkade 77 4?

Ruysdaelkade 77 4 is een bovenwoning in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruysdaelkade 77 4 vergeleken met de buurt?

Ruysdaelkade 77 4 heeft 49 m² woonoppervlakte en 199 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelkade 77 4 en wat betekent dat?

Ruysdaelkade 77 4 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Ruysdaelkade 77 4?

Ruysdaelkade 77 4 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Ruysdaelkade 77 4 in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.