Streetview Ruysdaelkade 25 H Amsterdam

Ruysdaelkade 25 H, 1072 AH Amsterdam

191 m² Bouwjaar 1874 8 kamers

Ruysdaelkade 25 H is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1874. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en 8 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €584.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1874
Woonoppervlakte
191 m²
Inhoud
729 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelkade 25 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2580 Inwoners
1720 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1719 Woningvoorraad
€584.000 Gem. woningwaarde Frans Halsbuurt
28% Koopwoningen
23.369 Inwoners per km²

Locatie van Ruysdaelkade 25 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruysdaelkade 25 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelkade 25 H?

De gemiddelde woningwaarde in Frans Halsbuurt is €584.000. Dat komt neer op circa €3.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelkade 25 H zich tot de wijk Frans Halsbuurt?

Ruysdaelkade 25 H is een appartement van 191 m² in de wijk Frans Halsbuurt. De buurt telt 1.719 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.369 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelkade 25 H?

Ruysdaelkade 25 H is een appartement in Frans Halsbuurt, gebouwd in 1874 (152 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruysdaelkade 25 H vergeleken met de buurt?

Ruysdaelkade 25 H heeft 191 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Frans Halsbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €584.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Ruysdaelkade 25 H?

Ruysdaelkade 25 H heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Frans Halsbuurt?

De wijk Frans Halsbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.580 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €584.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Vanuit Ruysdaelkade 25 H in Frans Halsbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frans Halsbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ruysdaelkade 25 H: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.6 km.