Woningdetails
- Type
- Tussenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1902
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Inhoud
- 426 m³
- Kamers
- 1
- Ligging
- in_center
Van Breestraat 162 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m², een perceel van 157 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Breestraat 162
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.7 kmUniek herenhuis van ca. 354 m2 gelegen in Oud-Zuid op eigen grond. Het pand is gelegen aan de Van Breestraat 162 in het prachtige Oud-Zuid van…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €4.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Breestraat 162 is een tussenwoning van 354 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².
Van Breestraat 162 is een tussenwoning in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Breestraat 162 heeft 354 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 157 m². Met 1 kamers is dat gemiddeld 354 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Breestraat 162 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-03-18. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.19 kg/jaar.
Van Breestraat 162 heeft 1 kamers.
De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Van Breestraat 162 in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.