Tussenwoning Van Breestraat 46 Amsterdam

Van Breestraat 46, 1071 ZR Amsterdam

190 m² Bouwjaar 1898 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Van Breestraat 46 is een tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 103 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.610.000 tot €2.860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Van Breestraat 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Breestraat 46

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
152.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Breestraat 46

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Breestraat 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Breestraat 46?

De prijsindicatie voor Van Breestraat 46 ligt rond €2.610.000 tot €2.860.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €7.205 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Breestraat 46 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Van Breestraat 46 is een tussenwoning van 190 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Breestraat 46?

Van Breestraat 46 is een tussenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Breestraat 46 vergeleken met de buurt?

Van Breestraat 46 heeft 190 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Breestraat 46 en wat betekent dat?

Van Breestraat 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Breestraat 46?

Van Breestraat 46 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?