Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Inhoud
- 525 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Van Breestraat 95 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Breestraat 95 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €11.180 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Breestraat 95 2 is een appartement van 133 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².
Van Breestraat 95 2 is een appartement in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Breestraat 95 2 heeft 133 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Breestraat 95 2 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Van Breestraat 95 2 in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Breestraat 95 2: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Cornelis Schuytbuurt: restaurant (0.1 km), cafe (0.5 km).