Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1875
- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 78 m²
- Inhoud
- 560 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 3
Schapenburgerpad 20 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1875. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m², een perceel van 78 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schapenburgerpad 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1 kmDe prijsindicatie voor Schapenburgerpad 20 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in P.C. Hooftbuurt is €1.227.000. Dat komt neer op circa €6.197 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchapenburgerpad 20 is een woonhuis van 198 m² in de wijk P.C. Hooftbuurt. De buurt telt 518 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.940 inwoners per km².
Schapenburgerpad 20 is een woonhuis in P.C. Hooftbuurt, gebouwd in 1875 (151 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schapenburgerpad 20 heeft 198 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 78 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In P.C. Hooftbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Schapenburgerpad 20 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.14 kg/jaar.
Schapenburgerpad 20 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk P.C. Hooftbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.227.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Schapenburgerpad 20 in P.C. Hooftbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.2 km.