Tussenverdieping (appartement) Ruysdaelstraat 48 B Amsterdam

Ruysdaelstraat 48 B, 1071 XE Amsterdam

98 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Ruysdaelstraat 48 B is een tussenverdieping (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
98 m²
Inhoud
295 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€900.000 tot €1.000.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 48 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelstraat 48 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1495 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€1.260.000 Gem. woningwaarde Johannes Vermeerbuurt
48% Koopwoningen
9.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruysdaelstraat 48 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruysdaelstraat 48 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelstraat 48 B?

De prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 48 B ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €12.857 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelstraat 48 B zich tot de wijk Johannes Vermeerbuurt?

Ruysdaelstraat 48 B is een tussenverdieping (appartement) van 98 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelstraat 48 B?

Ruysdaelstraat 48 B is een tussenverdieping (appartement) in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruysdaelstraat 48 B vergeleken met de buurt?

Ruysdaelstraat 48 B heeft 98 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelstraat 48 B en wat betekent dat?

Ruysdaelstraat 48 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Ruysdaelstraat 48 B?

Ruysdaelstraat 48 B heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Vermeerbuurt?

De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Johannes Vermeerbuurt?

Vanuit Ruysdaelstraat 48 B in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.