Streetview Ruysdaelstraat 89 Amsterdam

Ruysdaelstraat 89, 1071 XC Amsterdam

258 m² Bouwjaar 2020 5 kamers Label A

Ruysdaelstraat 89 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 258 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
258 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 89

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelstraat 89

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.66
CO₂-emissie
4796.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Locatie van Ruysdaelstraat 89

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruysdaelstraat 89

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelstraat 89?

De prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 89 ligt rond €2.730.000 tot €2.980.000. De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €4.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelstraat 89 zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Ruysdaelstraat 89 is een appartement van 258 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelstraat 89?

Ruysdaelstraat 89 is een appartement in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ruysdaelstraat 89 vergeleken met de buurt?

Ruysdaelstraat 89 heeft 258 m² woonoppervlakte. Met 5 kamers is dat gemiddeld 52 m² per kamer. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelstraat 89 en wat betekent dat?

Ruysdaelstraat 89 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4796.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruysdaelstraat 89?

Ruysdaelstraat 89 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?

Vanuit Ruysdaelstraat 89 in Hondecoeterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.