Woningdetails
- Type
- Parkeerplaats
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Indicatie vraagprijs
- €85.000 tot €110.000
Ruysdaelstraat 49 B5 is een parkeerplaats in Amsterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €642.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 49 B5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
0.9 kmRuime parkeerplaats in een parkeergarage gelegen tussen de Van Baerlestraat en Hobbemakade met ruimte voor 1 auto. - Onderbouw bij…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 49 B5 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Duivelseiland is €642.000. Dat komt neer op circa €6.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRuysdaelstraat 49 B5 is een parkeerplaats van 94 m² in de wijk Duivelseiland. De buurt telt 879 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.617 inwoners per km².
Ruysdaelstraat 49 B5 is een parkeerplaats in Duivelseiland, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ruysdaelstraat 49 B5 heeft 94 m² woonoppervlakte. In Duivelseiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €642.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ruysdaelstraat 49 B5 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Duivelseiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €642.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Ruysdaelstraat 49 B5 in Duivelseiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ruysdaelstraat 49 B5: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Duivelseiland: restaurant (0.1 km), cafe (0.2 km).