Bovenwoning Ruysdaelstraat 15 2 Amsterdam

Ruysdaelstraat 15 2, 1071 WX Amsterdam

70 m² Bouwjaar 1925 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Ruysdaelstraat 15 2 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €642.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
183 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ruysdaelstraat 15 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruysdaelstraat 15 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.83 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1380 Inwoners
840 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
879 Woningvoorraad
€642.000 Gem. woningwaarde Duivelseiland
32% Koopwoningen
23.617 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruysdaelstraat 15 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruysdaelstraat 15 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruysdaelstraat 15 2?

De prijsindicatie voor Ruysdaelstraat 15 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Duivelseiland is €642.000. Dat komt neer op circa €9.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruysdaelstraat 15 2 zich tot de wijk Duivelseiland?

Ruysdaelstraat 15 2 is een bovenwoning van 70 m² in de wijk Duivelseiland. De buurt telt 879 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.617 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruysdaelstraat 15 2?

Ruysdaelstraat 15 2 is een bovenwoning in Duivelseiland, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ruysdaelstraat 15 2 vergeleken met de buurt?

Ruysdaelstraat 15 2 heeft 70 m² woonoppervlakte en 183 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Duivelseiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €642.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruysdaelstraat 15 2 en wat betekent dat?

Ruysdaelstraat 15 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruysdaelstraat 15 2?

Ruysdaelstraat 15 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Duivelseiland?

De wijk Duivelseiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €642.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Duivelseiland?

Vanuit Ruysdaelstraat 15 2 in Duivelseiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.