Streetview Bronckhorststraat 8 2 Amsterdam

Bronckhorststraat 8 2, 1071 WR Amsterdam

89 m² Bouwjaar 1923 Label C

Bronckhorststraat 8 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
89 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bronckhorststraat 8 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bronckhorststraat 8 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Locatie van Bronckhorststraat 8 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bronckhorststraat 8 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronckhorststraat 8 2?

De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €12.281 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronckhorststraat 8 2 zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Bronckhorststraat 8 2 is een appartement van 89 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronckhorststraat 8 2?

Bronckhorststraat 8 2 is een appartement in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bronckhorststraat 8 2 vergeleken met de buurt?

Bronckhorststraat 8 2 heeft 89 m² woonoppervlakte. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bronckhorststraat 8 2 en wat betekent dat?

Bronckhorststraat 8 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.51 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?

Vanuit Bronckhorststraat 8 2 in Hondecoeterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.