Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Inhoud
- 181 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €530.000 tot €630.000
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Cornelis Anthoniszstraat 11 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €642.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Cornelis Anthoniszstraat 11 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
0.9 km*For English, see below* Zeer licht en charmant appartement met een woonoppervlakte van circa 54 m² met twee slaapkamers en twee balkons, waaronder…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Cornelis Anthoniszstraat 11 2 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Duivelseiland is €642.000. Dat komt neer op circa €11.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCornelis Anthoniszstraat 11 2 is een tussenverdieping van 54 m² in de wijk Duivelseiland. De buurt telt 879 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 23.617 inwoners per km².
Cornelis Anthoniszstraat 11 2 is een tussenverdieping in Duivelseiland, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Cornelis Anthoniszstraat 11 2 heeft 54 m² woonoppervlakte en 181 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Duivelseiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €642.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Cornelis Anthoniszstraat 11 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.16 kg/jaar.
Cornelis Anthoniszstraat 11 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Duivelseiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €642.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Cornelis Anthoniszstraat 11 2 in Duivelseiland bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.