Streetview Harmoniehof 42 1 Amsterdam

Harmoniehof 42 1, 1071 TD Amsterdam

109 m² Bouwjaar 1922 Label B

Harmoniehof 42 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €686.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
109 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Harmoniehof 42 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harmoniehof 42 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1335 Inwoners
865 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
883 Woningvoorraad
€686.000 Gem. woningwaarde Harmoniehofbuurt
13.581 Inwoners per km²

Locatie van Harmoniehof 42 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Harmoniehof 42 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Harmoniehof 42 1?

De gemiddelde woningwaarde in Harmoniehofbuurt is €686.000. Dat komt neer op circa €6.294 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harmoniehof 42 1 zich tot de wijk Harmoniehofbuurt?

Harmoniehof 42 1 is een appartement van 109 m² in de wijk Harmoniehofbuurt. De buurt telt 883 woningen. De bevolkingsdichtheid is 13.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harmoniehof 42 1?

Harmoniehof 42 1 is een appartement in Harmoniehofbuurt, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Harmoniehof 42 1 vergeleken met de buurt?

Harmoniehof 42 1 heeft 109 m² woonoppervlakte. In Harmoniehofbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €686.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harmoniehof 42 1 en wat betekent dat?

Harmoniehof 42 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-08-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Harmoniehofbuurt?

De wijk Harmoniehofbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €686.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harmoniehofbuurt?

Vanuit Harmoniehof 42 1 in Harmoniehofbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Harmoniehofbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Harmoniehof 42 1: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.