Herenhuis, tussenwoning Reijnier Vinkeleskade 79 Amsterdam

Reijnier Vinkeleskade 79, 1071 SZ Amsterdam

134 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Reijnier Vinkeleskade 79 is een herenhuis, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 133 m² en 5 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
620 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.550.000 tot €1.800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Reijnier Vinkeleskade 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reijnier Vinkeleskade 79

Tuin
Ja (46.0 m²)

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

765 Inwoners
375 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€1.816.000 Gem. woningwaarde Banpleinbuurt
55% Koopwoningen
7.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reijnier Vinkeleskade 79

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Reijnier Vinkeleskade 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Reijnier Vinkeleskade 79?

De prijsindicatie voor Reijnier Vinkeleskade 79 ligt rond €1.550.000 tot €1.800.000. De gemiddelde woningwaarde in Banpleinbuurt is €1.816.000. Dat komt neer op circa €13.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reijnier Vinkeleskade 79 zich tot de wijk Banpleinbuurt?

Reijnier Vinkeleskade 79 is een herenhuis, tussenwoning van 134 m² in de wijk Banpleinbuurt. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reijnier Vinkeleskade 79?

Reijnier Vinkeleskade 79 is een herenhuis, tussenwoning in Banpleinbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Reijnier Vinkeleskade 79 vergeleken met de buurt?

Reijnier Vinkeleskade 79 heeft 134 m² woonoppervlakte en 620 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Banpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reijnier Vinkeleskade 79 en wat betekent dat?

Reijnier Vinkeleskade 79 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Reijnier Vinkeleskade 79?

Reijnier Vinkeleskade 79 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 46 m².

Hoe is de woningmarkt in Banpleinbuurt?

De wijk Banpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.816.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banpleinbuurt?

Vanuit Reijnier Vinkeleskade 79 in Banpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.