Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan rustige weg
Hacquartstraat 24 3 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hacquartstraat 24 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmAMSTERDAM OLD SOUTH | 1 BEDROOM | UNFURNISHED | 76M2 ** INTERESTED?
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Hacquartstraat 24 3 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Banpleinbuurt is €1.816.000. Dat komt neer op circa €23.895 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHacquartstraat 24 3 is een bovenwoning (appartement) van 76 m² in de wijk Banpleinbuurt. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².
Hacquartstraat 24 3 is een bovenwoning (appartement) in Banpleinbuurt, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hacquartstraat 24 3 heeft 76 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Banpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hacquartstraat 24 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.57 kg/jaar.
Hacquartstraat 24 3 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Banpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.816.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Hacquartstraat 24 3 in Banpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.