Bovenwoning (appartement) Frans van Mierisstraat 65 2 Amsterdam

Frans van Mierisstraat 65 2, 1071 RL Amsterdam

177 m² Bouwjaar 1901 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Frans van Mierisstraat 65 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1901. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1901
Woonoppervlakte
177 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Frans van Mierisstraat 65 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans van Mierisstraat 65 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
137.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.5%
CO₂-emissie
35 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1495 Inwoners
810 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
804 Woningvoorraad
€1.260.000 Gem. woningwaarde Johannes Vermeerbuurt
48% Koopwoningen
9.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans van Mierisstraat 65 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Frans van Mierisstraat 65 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans van Mierisstraat 65 2?

De prijsindicatie voor Frans van Mierisstraat 65 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €7.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans van Mierisstraat 65 2 zich tot de wijk Johannes Vermeerbuurt?

Frans van Mierisstraat 65 2 is een bovenwoning (appartement) van 177 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans van Mierisstraat 65 2?

Frans van Mierisstraat 65 2 is een bovenwoning (appartement) in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1901 (125 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frans van Mierisstraat 65 2 vergeleken met de buurt?

Frans van Mierisstraat 65 2 heeft 177 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans van Mierisstraat 65 2 en wat betekent dat?

Frans van Mierisstraat 65 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-01-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans van Mierisstraat 65 2?

Frans van Mierisstraat 65 2 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Johannes Vermeerbuurt?

De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.