Streetview Nicolaas Maesstraat 128 2L Amsterdam

Nicolaas Maesstraat 128 2L, 1071 RH Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1950 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Nicolaas Maesstraat 128 2L is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
210 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Maesstraat 128 2L

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Maesstraat 128 2L

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

765 Inwoners
375 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
349 Woningvoorraad
€1.816.000 Gem. woningwaarde Banpleinbuurt
55% Koopwoningen
7.464 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaas Maesstraat 128 2L

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Maesstraat 128 2L

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Maesstraat 128 2L?

De gemiddelde woningwaarde in Banpleinbuurt is €1.816.000. Dat komt neer op circa €25.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Maesstraat 128 2L zich tot de wijk Banpleinbuurt?

Nicolaas Maesstraat 128 2L is een appartement van 72 m² in de wijk Banpleinbuurt. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Maesstraat 128 2L?

Nicolaas Maesstraat 128 2L is een appartement in Banpleinbuurt, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Maesstraat 128 2L vergeleken met de buurt?

Nicolaas Maesstraat 128 2L heeft 72 m² woonoppervlakte en 210 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Banpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Maesstraat 128 2L en wat betekent dat?

Nicolaas Maesstraat 128 2L heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Nicolaas Maesstraat 128 2L?

Nicolaas Maesstraat 128 2L heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Banpleinbuurt?

De wijk Banpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.816.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Banpleinbuurt?

Vanuit Nicolaas Maesstraat 128 2L in Banpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.