Tussenverdieping Nicolaas Maesstraat 68 2 Amsterdam

Nicolaas Maesstraat 68 2, 1071 RC Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1905 3 kamers 2 slaapkamers Label A++

Nicolaas Maesstraat 68 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
244 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.005.000 tot €1.255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Maesstraat 68 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Maesstraat 68 2

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
69.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
58.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
11.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Maesstraat 68 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Maesstraat 68 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Maesstraat 68 2?

De prijsindicatie voor Nicolaas Maesstraat 68 2 ligt rond €1.005.000 tot €1.255.000. De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €14.013 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Maesstraat 68 2 zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Nicolaas Maesstraat 68 2 is een tussenverdieping van 78 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Maesstraat 68 2?

Nicolaas Maesstraat 68 2 is een tussenverdieping in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaas Maesstraat 68 2 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Maesstraat 68 2 heeft 78 m² woonoppervlakte en 244 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Maesstraat 68 2 en wat betekent dat?

Nicolaas Maesstraat 68 2 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-05-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Maesstraat 68 2?

Nicolaas Maesstraat 68 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?