Bovenwoning (appartement) Nicolaas Maesstraat 79 2 Amsterdam

Nicolaas Maesstraat 79 2, 1071 PS Amsterdam

173 m² Bouwjaar 1905 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Nicolaas Maesstraat 79 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
173 m²
Inhoud
679 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.410.000 tot €1.660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Maesstraat 79 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Maesstraat 79 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.55 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Maesstraat 79 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Nicolaas Maesstraat 79 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Maesstraat 79 2?

De prijsindicatie voor Nicolaas Maesstraat 79 2 ligt rond €1.410.000 tot €1.660.000. De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €6.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Maesstraat 79 2 zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Nicolaas Maesstraat 79 2 is een bovenwoning (appartement) van 173 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Maesstraat 79 2?

Nicolaas Maesstraat 79 2 is een bovenwoning (appartement) in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaas Maesstraat 79 2 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Maesstraat 79 2 heeft 173 m² woonoppervlakte en 679 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Maesstraat 79 2 en wat betekent dat?

Nicolaas Maesstraat 79 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-04-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Maesstraat 79 2?

Nicolaas Maesstraat 79 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?