Woningdetails
- Type
- Tussenverdieping
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1911
- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Inhoud
- 222 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €635.000 tot €735.000
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Nicolaas Maesstraat 65 3 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Maesstraat 65 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmOMSCHRIJVING Soms kom je ergens binnen en heb je direct een gevoel dat alles klopt!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nicolaas Maesstraat 65 3 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €20.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNicolaas Maesstraat 65 3 is een tussenverdieping van 62 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².
Nicolaas Maesstraat 65 3 is een tussenverdieping in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nicolaas Maesstraat 65 3 heeft 62 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nicolaas Maesstraat 65 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1860.03 kg/jaar.
Nicolaas Maesstraat 65 3 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Nicolaas Maesstraat 65 3 in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.