Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1917
- Woonoppervlakte
- 471 m²
- Perceeloppervlakte
- 199 m²
De Lairessestraat 59 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1917. De woning heeft een woonoppervlakte van 471 m² en een perceel van 199 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.816.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Lairessestraat 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Banpleinbuurt is €1.816.000. Dat komt neer op circa €3.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Lairessestraat 59 is een woonhuis van 471 m² in de wijk Banpleinbuurt. De buurt telt 349 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.464 inwoners per km².
De Lairessestraat 59 is een woonhuis in Banpleinbuurt, gebouwd in 1917 (109 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Lairessestraat 59 heeft 471 m² woonoppervlakte. Het perceel is 199 m². In Banpleinbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.816.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Banpleinbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.816.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit De Lairessestraat 59 in Banpleinbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Lairessestraat 59: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Banpleinbuurt: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor De Lairessestraat 59 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Banpleinbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1917, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.