Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 222 m²
- Inhoud
- 925 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €2.345.000 tot €2.595.000
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Johannes Verhulststraat 128 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 222 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johannes Verhulststraat 128 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.7 kmGroot en fijn drielaags familiehuis met groot afbouwpotentieel. Recent voorzien van een nieuwe fundering en diepe kelderbak (hoogte 3 meter).
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Johannes Verhulststraat 128 H ligt rond €2.345.000 tot €2.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €6.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohannes Verhulststraat 128 H is een benedenwoning (appartement) van 222 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².
Johannes Verhulststraat 128 H is een benedenwoning (appartement) in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Johannes Verhulststraat 128 H heeft 222 m² woonoppervlakte en 925 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johannes Verhulststraat 128 H heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.29 kg/jaar.
Johannes Verhulststraat 128 H heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 47 m². Er is een balkon.
De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.