Woningdetails
- Type
- Dubbel benedenhuis
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Inhoud
- 312 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €920.000 tot €1.170.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2026
- Ligging
- In woonwijk
Valeriusstraat 74 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 74 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.7 kmZelden beschikbaar: karakteristiek dubbel benedenhuis met tuin op toplocatie in Oud-Zuid. In een van de mooiste delen van de Valeriusstraat, tussen…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Valeriusstraat 74 H ligt rond €920.000 tot €1.170.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €14.162 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValeriusstraat 74 H is een dubbel benedenhuis van 105 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².
Valeriusstraat 74 H is een dubbel benedenhuis in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Valeriusstraat 74 H heeft 105 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Valeriusstraat 74 H heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.77 kg/jaar.
Valeriusstraat 74 H heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 32 m².
De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Valeriusstraat 74 H in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.