Benedenwoning Valeriusstraat 20 H Amsterdam

Valeriusstraat 20 H, 1071 MJ Amsterdam

150 m² Bouwjaar 1900 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Valeriusstraat 20 H is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
150 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Valeriusstraat 20 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valeriusstraat 20 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
165.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.28 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valeriusstraat 20 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Valeriusstraat 20 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Valeriusstraat 20 H?

De prijsindicatie voor Valeriusstraat 20 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €9.913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valeriusstraat 20 H zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Valeriusstraat 20 H is een benedenwoning van 150 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valeriusstraat 20 H?

Valeriusstraat 20 H is een benedenwoning in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valeriusstraat 20 H vergeleken met de buurt?

Valeriusstraat 20 H heeft 150 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valeriusstraat 20 H en wat betekent dat?

Valeriusstraat 20 H heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valeriusstraat 20 H?

Valeriusstraat 20 H heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?