Streetview Hondecoeterstraat 7 2 Amsterdam

Hondecoeterstraat 7 2, 1071 LP Amsterdam

83 m² Bouwjaar 1911 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Hondecoeterstraat 7 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1911. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1911
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
292 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hondecoeterstraat 7 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hondecoeterstraat 7 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
156.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Locatie van Hondecoeterstraat 7 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hondecoeterstraat 7 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hondecoeterstraat 7 2?

De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €13.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hondecoeterstraat 7 2 zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Hondecoeterstraat 7 2 is een appartement van 83 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hondecoeterstraat 7 2?

Hondecoeterstraat 7 2 is een appartement in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 1911 (115 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hondecoeterstraat 7 2 vergeleken met de buurt?

Hondecoeterstraat 7 2 heeft 83 m² woonoppervlakte en 292 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hondecoeterstraat 7 2 en wat betekent dat?

Hondecoeterstraat 7 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-07-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hondecoeterstraat 7 2?

Hondecoeterstraat 7 2 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?