Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Inhoud
- 981 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Jan Willem Brouwersstraat 22 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Willem Brouwersstraat 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €6.744 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Willem Brouwersstraat 22 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Jan Willem Brouwersstraat 22 is een woonhuis in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jan Willem Brouwersstraat 22 heeft 203 m² woonoppervlakte en 981 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jan Willem Brouwersstraat 22 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-11-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Jan Willem Brouwersstraat 22 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jan Willem Brouwersstraat 22 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.