Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Inhoud
- 267 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Palestrinastraat 17 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Palestrinastraat 17 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €18.253 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPalestrinastraat 17 2 is een appartement van 75 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Palestrinastraat 17 2 is een appartement in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Palestrinastraat 17 2 heeft 75 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Palestrinastraat 17 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.15 kg/jaar.
Palestrinastraat 17 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Palestrinastraat 17 2 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.