Streetview Wanningstraat 11 2 Amsterdam

Wanningstraat 11 2, 1071 LA Amsterdam

84 m² Bouwjaar 1903 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wanningstraat 11 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wanningstraat 11 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wanningstraat 11 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.11
CO₂-emissie
2271.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Locatie van Wanningstraat 11 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wanningstraat 11 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Wanningstraat 11 2?

De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €16.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wanningstraat 11 2 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Wanningstraat 11 2 is een appartement van 84 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wanningstraat 11 2?

Wanningstraat 11 2 is een appartement in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wanningstraat 11 2 vergeleken met de buurt?

Wanningstraat 11 2 heeft 84 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wanningstraat 11 2 en wat betekent dat?

Wanningstraat 11 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2271.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wanningstraat 11 2?

Wanningstraat 11 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?