Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Inhoud
- 365 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
Alexander Boersstraat 54 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Alexander Boersstraat 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmFor rent in Amsterdam South a beautiful furnished apartment divided over three floors.This fully furnished apartment is situated in a beautiful…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €9.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlexander Boersstraat 54 is een bovenwoning van 146 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Alexander Boersstraat 54 is een bovenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Alexander Boersstraat 54 heeft 146 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Alexander Boersstraat 54 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-12-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.03 kg/jaar.
Alexander Boersstraat 54 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Alexander Boersstraat 54 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.