Streetview Jacob Obrechtstraat 55 A Amsterdam

Jacob Obrechtstraat 55 A, 1071 KJ Amsterdam

337 m² Bouwjaar 1927 Label A

Jacob Obrechtstraat 55 A is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 337 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.093.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
337 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jacob Obrechtstraat 55 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Obrechtstraat 55 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2060 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1085 Woningvoorraad
€1.093.000 Gem. woningwaarde Hondecoeterbuurt
38% Koopwoningen
16.566 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Obrechtstraat 55 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob Obrechtstraat 55 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Obrechtstraat 55 A?

De gemiddelde woningwaarde in Hondecoeterbuurt is €1.093.000. Dat komt neer op circa €3.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Obrechtstraat 55 A zich tot de wijk Hondecoeterbuurt?

Jacob Obrechtstraat 55 A is een appartement van 337 m² in de wijk Hondecoeterbuurt. De buurt telt 1.085 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16.566 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Obrechtstraat 55 A?

Jacob Obrechtstraat 55 A is een appartement in Hondecoeterbuurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob Obrechtstraat 55 A vergeleken met de buurt?

Jacob Obrechtstraat 55 A heeft 337 m² woonoppervlakte. In Hondecoeterbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.093.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Obrechtstraat 55 A en wat betekent dat?

Jacob Obrechtstraat 55 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Hondecoeterbuurt?

De wijk Hondecoeterbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.093.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?

Vanuit Jacob Obrechtstraat 55 A in Hondecoeterbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hondecoeterbuurt?