Tussenverdieping Jacob Obrechtstraat 35 2 Amsterdam

Jacob Obrechtstraat 35 2, 1071 KG Amsterdam

88 m² Bouwjaar 1904 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Jacob Obrechtstraat 35 2 is een tussenverdieping in Amsterdam, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jacob Obrechtstraat 35 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Obrechtstraat 35 2

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob Obrechtstraat 35 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Jacob Obrechtstraat 35 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Obrechtstraat 35 2?

De prijsindicatie voor Jacob Obrechtstraat 35 2 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €15.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Obrechtstraat 35 2 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Jacob Obrechtstraat 35 2 is een tussenverdieping van 88 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Obrechtstraat 35 2?

Jacob Obrechtstraat 35 2 is een tussenverdieping in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jacob Obrechtstraat 35 2 vergeleken met de buurt?

Jacob Obrechtstraat 35 2 heeft 88 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Obrechtstraat 35 2 en wat betekent dat?

Jacob Obrechtstraat 35 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob Obrechtstraat 35 2?

Jacob Obrechtstraat 35 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?