Tussenverdieping (appartement met open portiek) Cornelis Schuytstraat 29 1 Amsterdam

Cornelis Schuytstraat 29 1, 1071 JD Amsterdam

106 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Cornelis Schuytstraat 29 1 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) in Amsterdam, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenverdieping (appartement met open portiek)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €20.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Schuytstraat 29 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Schuytstraat 29 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.51 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Schuytstraat 29 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Cornelis Schuytstraat 29 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Schuytstraat 29 1?

De prijsindicatie voor Cornelis Schuytstraat 29 1 ligt rond €0 tot €20.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €14.028 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Schuytstraat 29 1 zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Cornelis Schuytstraat 29 1 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) van 106 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Schuytstraat 29 1?

Cornelis Schuytstraat 29 1 is een tussenverdieping (appartement met open portiek) in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis Schuytstraat 29 1 vergeleken met de buurt?

Cornelis Schuytstraat 29 1 heeft 106 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Schuytstraat 29 1 en wat betekent dat?

Cornelis Schuytstraat 29 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Schuytstraat 29 1?

Cornelis Schuytstraat 29 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.