Dubbel benedenhuis Emmastraat 15 H Amsterdam

Emmastraat 15 H, 1071 JA Amsterdam

123 m² Bouwjaar 1902 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Emmastraat 15 H is een dubbel benedenhuis in Amsterdam, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
123 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Emmastraat 15 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmastraat 15 H

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.67 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmastraat 15 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Emmastraat 15 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmastraat 15 H?

De prijsindicatie voor Emmastraat 15 H ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €12.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmastraat 15 H zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Emmastraat 15 H is een dubbel benedenhuis van 123 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmastraat 15 H?

Emmastraat 15 H is een dubbel benedenhuis in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmastraat 15 H vergeleken met de buurt?

Emmastraat 15 H heeft 123 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmastraat 15 H en wat betekent dat?

Emmastraat 15 H heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmastraat 15 H?

Emmastraat 15 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 35 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?