Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1892
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Inhoud
- 1149 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Willemsparkweg 174 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m², een perceel van 131 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willemsparkweg 174
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Willemsparkweg 174 ligt rond €2.420.000 tot €2.670.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €5.349 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillemsparkweg 174 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².
Willemsparkweg 174 is een woonhuis in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Willemsparkweg 174 heeft 278 m² woonoppervlakte en 1149 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willemsparkweg 174 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-11-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 11903.69 kg/jaar.
Willemsparkweg 174 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Willemsparkweg 174 in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.