Streetview Willemsparkweg 56 1 Amsterdam

Willemsparkweg 56 1, 1071 HJ Amsterdam

74 m² Bouwjaar 1890 Label C

Willemsparkweg 56 1 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
74 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willemsparkweg 56 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemsparkweg 56 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
148.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Locatie van Willemsparkweg 56 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willemsparkweg 56 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemsparkweg 56 1?

De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €18.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemsparkweg 56 1 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Willemsparkweg 56 1 is een appartement van 74 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemsparkweg 56 1?

Willemsparkweg 56 1 is een appartement in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willemsparkweg 56 1 vergeleken met de buurt?

Willemsparkweg 56 1 heeft 74 m² woonoppervlakte. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemsparkweg 56 1 en wat betekent dat?

Willemsparkweg 56 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?

Vanuit Willemsparkweg 56 1 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.