Streetview Willemsparkweg 44 Amsterdam

Willemsparkweg 44, 1071 HH Amsterdam

391 m² Bouwjaar 1887 11 kamers 7 slaapkamers Label C

Willemsparkweg 44 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1887. De woning heeft een woonoppervlakte van 391 m², een perceel van 192 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1887
Woonoppervlakte
391 m²
Perceeloppervlakte
192 m²
Inhoud
1200 m³
Kamers
11
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willemsparkweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemsparkweg 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.74
CO₂-emissie
14812.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Locatie van Willemsparkweg 44

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willemsparkweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemsparkweg 44?

De prijsindicatie voor Willemsparkweg 44 ligt rond €2.860.000 tot €3.110.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €3.501 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemsparkweg 44 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Willemsparkweg 44 is een appartement van 391 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemsparkweg 44?

Willemsparkweg 44 is een appartement in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1887 (139 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willemsparkweg 44 vergeleken met de buurt?

Willemsparkweg 44 heeft 391 m² woonoppervlakte en 1200 m³ inhoud. Het perceel is 192 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemsparkweg 44 en wat betekent dat?

Willemsparkweg 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-08-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 14812.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willemsparkweg 44?

Willemsparkweg 44 heeft 11 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?