Benedenwoning Willemsparkweg 91 A Amsterdam

Willemsparkweg 91 A, 1071 GT Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1890 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Willemsparkweg 91 A is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
228 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Willemsparkweg 91 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willemsparkweg 91 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willemsparkweg 91 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Willemsparkweg 91 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Willemsparkweg 91 A?

De prijsindicatie voor Willemsparkweg 91 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €18.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willemsparkweg 91 A zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Willemsparkweg 91 A is een benedenwoning van 82 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willemsparkweg 91 A?

Willemsparkweg 91 A is een benedenwoning in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Willemsparkweg 91 A vergeleken met de buurt?

Willemsparkweg 91 A heeft 82 m² woonoppervlakte en 228 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willemsparkweg 91 A en wat betekent dat?

Willemsparkweg 91 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Willemsparkweg 91 A?

Willemsparkweg 91 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?

Vanuit Willemsparkweg 91 A in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.