Streetview Van Eeghenstraat 182 Amsterdam

Van Eeghenstraat 182, 1071 GM Amsterdam

137 m² Bouwjaar 1905 Label B

Van Eeghenstraat 182 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
137 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 182

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Eeghenstraat 182

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.23
CO₂-emissie
3634.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Locatie van Van Eeghenstraat 182

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Eeghenstraat 182

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Eeghenstraat 182?

De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €10.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Eeghenstraat 182 zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Van Eeghenstraat 182 is een appartement van 137 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Eeghenstraat 182?

Van Eeghenstraat 182 is een appartement in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Eeghenstraat 182 vergeleken met de buurt?

Van Eeghenstraat 182 heeft 137 m² woonoppervlakte. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Eeghenstraat 182 en wat betekent dat?

Van Eeghenstraat 182 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-06-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 3634.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?

Vanuit Van Eeghenstraat 182 in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.