Bovenwoning (appartement) Van Eeghenstraat 30 2 Amsterdam

Van Eeghenstraat 30 2, 1071 GH Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1971 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Van Eeghenstraat 30 2 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
182 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 30 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Eeghenstraat 30 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
114.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.94 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Eeghenstraat 30 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Eeghenstraat 30 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Eeghenstraat 30 2?

De prijsindicatie voor Van Eeghenstraat 30 2 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €21.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Eeghenstraat 30 2 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Van Eeghenstraat 30 2 is een bovenwoning (appartement) van 65 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Eeghenstraat 30 2?

Van Eeghenstraat 30 2 is een bovenwoning (appartement) in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Eeghenstraat 30 2 vergeleken met de buurt?

Van Eeghenstraat 30 2 heeft 65 m² woonoppervlakte en 182 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Eeghenstraat 30 2 en wat betekent dat?

Van Eeghenstraat 30 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Eeghenstraat 30 2?

Van Eeghenstraat 30 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?