Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1890
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Inhoud
- 244 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €705.000 tot €805.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Van Eeghenstraat 20 H is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 20 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmVan Eeghenstraat 20-H, 1071 GG Amsterdam * For English, see below * ***** Op een top locatie in Oud-Zuid vrijwel aan het Vondelpark nabij het…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Eeghenstraat 20 H ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €21.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Eeghenstraat 20 H is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Van Eeghenstraat 20 H is een bovenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Eeghenstraat 20 H heeft 64 m² woonoppervlakte en 244 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Eeghenstraat 20 H heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.93 kg/jaar.
Van Eeghenstraat 20 H heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Eeghenstraat 20 H in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.