Streetview Van Eeghenstraat 20 2 Amsterdam

Van Eeghenstraat 20 2, 1071 GG Amsterdam

78 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Van Eeghenstraat 20 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 20 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Eeghenstraat 20 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
91.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1865 Inwoners
980 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1031 Woningvoorraad
€1.369.000 Gem. woningwaarde Concertgebouwbuurt
54% Koopwoningen
14.129 Inwoners per km²

Locatie van Van Eeghenstraat 20 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Eeghenstraat 20 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Eeghenstraat 20 2?

De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €17.551 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Eeghenstraat 20 2 zich tot de wijk Concertgebouwbuurt?

Van Eeghenstraat 20 2 is een appartement van 78 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Eeghenstraat 20 2?

Van Eeghenstraat 20 2 is een appartement in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Eeghenstraat 20 2 vergeleken met de buurt?

Van Eeghenstraat 20 2 heeft 78 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 39 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Eeghenstraat 20 2 en wat betekent dat?

Van Eeghenstraat 20 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Eeghenstraat 20 2?

Van Eeghenstraat 20 2 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Concertgebouwbuurt?

De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Concertgebouwbuurt?