Woningdetails
- Type
- Dubbele benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1892
- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Inhoud
- 660 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
- Laatst bekende transactie
- Periode 2015 tot 2019
- Ligging
- on_quiet_road, in_residential_district
Van Eeghenstraat 10 H is een dubbele benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1892. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 10 H
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmSpacious town house of 191m2 in the heart of the Old South area.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €7.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Eeghenstraat 10 H is een dubbele benedenwoning van 191 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Van Eeghenstraat 10 H is een dubbele benedenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1892 (134 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Eeghenstraat 10 H heeft 191 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Eeghenstraat 10 H heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Van Eeghenstraat 10 H heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Eeghenstraat 10 H in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Eeghenstraat 10 H: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.