Streetview Van Eeghenstraat 59 2 Amsterdam

Van Eeghenstraat 59 2, 1071 EW Amsterdam

99 m² Bouwjaar 1895 3 kamers 2 slaapkamers

Van Eeghenstraat 59 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m² en 3 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.487.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
99 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenstraat 59 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2960 Inwoners
1440 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1509 Woningvoorraad
€1.487.000 Gem. woningwaarde Cornelis Schuytbuurt
55% Koopwoningen
15.184 Inwoners per km²

Locatie van Van Eeghenstraat 59 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Van Eeghenstraat 59 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Eeghenstraat 59 2?

De gemiddelde woningwaarde in Cornelis Schuytbuurt is €1.487.000. Dat komt neer op circa €15.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Eeghenstraat 59 2 zich tot de wijk Cornelis Schuytbuurt?

Van Eeghenstraat 59 2 is een appartement van 99 m² in de wijk Cornelis Schuytbuurt. De buurt telt 1.509 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Eeghenstraat 59 2?

Van Eeghenstraat 59 2 is een appartement in Cornelis Schuytbuurt, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Eeghenstraat 59 2 vergeleken met de buurt?

Van Eeghenstraat 59 2 heeft 99 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Cornelis Schuytbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.487.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Van Eeghenstraat 59 2?

Van Eeghenstraat 59 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cornelis Schuytbuurt?

De wijk Cornelis Schuytbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.487.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?

Vanuit Van Eeghenstraat 59 2 in Cornelis Schuytbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Cornelis Schuytbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Eeghenstraat 59 2: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.8 km.