Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Inhoud
- 448 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg en in woonwijk
Van Eeghenlaan 12 1 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.369.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Eeghenlaan 12 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.1 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.4 kmVan Eeghenlaan 12 1, 1071 EM AMSTERDAM ***ELEGANT URBAN LIVING NEAR THE VONDELPARK IN AMSTERDAM OLD-SOUTH*** Renovated and fully furnished…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Van Eeghenlaan 12 1 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Concertgebouwbuurt is €1.369.000. Dat komt neer op circa €9.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Eeghenlaan 12 1 is een bovenwoning van 140 m² in de wijk Concertgebouwbuurt. De buurt telt 1.031 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.129 inwoners per km².
Van Eeghenlaan 12 1 is een bovenwoning in Concertgebouwbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Eeghenlaan 12 1 heeft 140 m² woonoppervlakte en 448 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Concertgebouwbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.369.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Eeghenlaan 12 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-01-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 6216.76 kg/jaar.
Van Eeghenlaan 12 1 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Concertgebouwbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.369.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Van Eeghenlaan 12 1 in Concertgebouwbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.9 km.