Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 175 m²
Pieter de Hoochstraat 5 E is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pieter de Hoochstraat 5 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Pieter de Hoochstraat 5 E ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. De gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Dat komt neer op circa €7.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPieter de Hoochstraat 5 E is een appartement van 175 m² in de wijk Johannes Vermeerbuurt. De buurt telt 804 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.689 inwoners per km².
Pieter de Hoochstraat 5 E is een appartement in Johannes Vermeerbuurt, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Pieter de Hoochstraat 5 E heeft 175 m² woonoppervlakte. In Johannes Vermeerbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Johannes Vermeerbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.260.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Pieter de Hoochstraat 5 E in Johannes Vermeerbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pieter de Hoochstraat 5 E: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Johannes Vermeerbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.175.000 tot €1.425.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Johannes Vermeerbuurt is €1.260.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.